Oferta

Śmierć jest bardzo ciężkim przeżyciem w życiu każdego człowieka. Wiemy o tym i nauczeni doświadczeniem, staramy się Państwu pomóc w tych tak trudnych dla każdego momentach. Nasz zakład pogrzebowy oferuje szeroki zakres usług funeralnych. Zajmujemy się wszystkimi elementami ceremonii pogrzebowej od momentu zgłoszenia do nas takiej potrzeby, przez 24 godziny na dobę, w dni powszednie niedziele i święta. Udzielamy Państwu wsparcia w najtrudniejszych momentach i pomagamy załatwiać sprawy formalne we wszelkich instytucjach państwowych, Kościele i zarządzie cmentarza.

W naszej ofercie jest do wyboru szeroki wachlarz trumien i urn w wersjach tradycyjnych i luksusowych. Wasi bliscy Zmarli zostaną przygotowani do ceremonii pogrzebowej, zgodnie z wolą rodziny. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy, posiadający wszystkie potrzebne certyfikaty, przeprowadzają kosmetykę pośmiertną, przygotowując ciało Zmarłego do ostatniego pożegnania. Czynimy to z najwyższym szacunkiem i atencją, rozumiejąc powagę śmierci. Ciała są transportowane w odpowiednio przygotowanych samochodach do chłodni mieszczących się w domu pogrzebowym. Tam właśnie mają Państwo szansę na godne pożegnanie swoich najbliższych.

Jesteśmy w stanie zorganizować pogrzeb w dowolnym obrządku, możliwy jest także pogrzeb świecki, jeśli taka była ostatnia wola Zmarłego. Dbamy o najdrobniejszy detal związany z ceremonią pogrzebową, zaczynając od transportu i przygotowania ciała, do wyboru klepsydr i oprawy muzycznej w czasie pogrzebu, organizacji ceremonii na cmentarzu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie rodziny Zmarłego, rozumiejąc jak trudny i jednocześnie ważny to dla nich czas. Pomagamy go przeżyć w spokoju i nostalgii. Wszystkie sprawy formalne można omówić u nas na miejscu, ewentualnie w domu klienta. Dodatkowo przygotowujemy pożegnanie w domu pogrzebowym, oferujemy szeroki wybór wiązanek i wieńców, jesteśmy w stanie zapewnić oprawę fotograficzną ceremonii.

W tych trudnych i bolesnych dla Państwa chwilach pomagamy przeżyć godnie żałobę. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pytania. Naszą działalność traktujemy jak posłannictwo, oferując Państwu wsparcie w momentach najtrudniejszych.